Останні відгуки
- Косметолог "Jana Rostun"03Майстер своєї справи на всі 100% !!! Завжди якісно та гарно, а головне професійно???більше 6 років тому
- Перукарня "Пудра"04Загальне враження:10 днів тому зробила манікюр в "майстра" Інни (чистка+ покриття). Вкрай не задоволена! Чистка ...більше 6 років тому
- Магазин "Два кольори"04Подобається цей магазин. З нього почалась моя любов до вишивання бісером. Приходьте сюди, вас гарно зустрінуть і допоможуть.більше 6 років тому
- Стоматологія Подгурець Марини Валентинівни01Марина Валентинівна - чудовий, уважний лікар! Завжди знаходить підхід, дуже ретельно виконує свою роботу, тур...більше 6 років тому
- Послуги БТІ02Рекомендую дане БТІ. Гарне ставлення до клієнта. Дуже порадували термін виконання робіт і вартість послуг. ...більше 6 років тому
- Стоматологія Подгурець Марини Валентинівни00ставила найдорожчі пломби дві і непроходила навіть пів року...зато заплатила в два рази більше ніж в інших стоматологійбільше 6 років тому
- СТО "Motor One"02Дякую. Відповідально виконали роботу. Приємно вразили ціною за обслуговування.більше 6 років тому
- Kharchuk Design01Сподобалось: очень качественная продукция! Дмитрий делает обувь на века. Также нравятся его аксессуары, кото...більше 6 років тому
- Kharchuk Design02Чудова людина , творчий ,талановитий майстер . Взуття та,аксесуари ексклюзивно ❗ Рекомендую ?більше 6 років тому
- Kharchuk Design04Якісна робота та матеріали. Майстер приємний та ввічливий у спілкуванні, враховує всі індивідуальні побажання. Оперативна робота! РЕКОМЕНДУЮ!!більше 6 років тому
- Kharchuk Design06Це однозначно найкращий майстер України. Ношу його вироби уже більше 10 років. Взуття лише від бренду Дмитра. Аксесуари теж найкращі.більше 6 років тому
- Kharchuk Design06Майстер своєї праці, творчий підхід та відмінна якість! Задоволена виробами! Щиро бажаю успіхів та процвітання! Рекомендую!більше 6 років тому
- Mama+Tata=KiDs05Сподобалось:Дуже хороші вчителі) індивідуальний підхід до кожного, всім рекомендую?більше 6 років тому
- Mama+Tata=KiDs03Хороший англомовний клуб з чудовими вчителями?. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, мені дуже сподобалось☺️ Мої рекомендації???більше 6 років тому
- Mama+Tata=KiDs06Дуже сподобалося, чудовий англомовний центр. Приємні вчителі, вміють зацікавити дітей. Рекомендую!!!більше 6 років тому